Çaydanlık Tamir Ve Yenileme

Ahmet Usta İle Çaydanlık Tamir Ve Yenileme İşlemleri

Çaydanlık Neden Su Akıtır?

Çaydanlığın emziğini düşürüyorlar. Mesela çay demlediklerinde zaman ter çevirip içindeki çayı dökmek için tezgâha vuruyorlar, bu çok yanlış. Bu zamanla emziğin uç kısmının aşınmasına neden olur. Bu aşınma sonucunda da çaydanlık ya akıtıyor ya da emziği kopuyor.

Çaydanlıkların Temizliği Hakkında!

Kireçlenmiş Çaydanlıkları temizlemek için kireç sökücü,nitrik asit,hidroklorik asit,çamaşır suyu vb. kimyasallar insan sağlığına zarar vermektedir.Evde doğal olarak temizlemek için sirke ve limon tuzu kullanılabilir.Prefesyonel olarak çaydanlık tamir ve yenileme hizmetleri vermekteyiz.Akıtan çaydanlıklara birebir çözüm olarak varız. Kalıcı temizlik ve ilk günkü hale getirmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile Ahmet Ustaya gelebilirsiniz.

Ahmet Usta İle Çaydanlıklara Neler Yapıyoruz?

Ahmet Usta kopan ve su sızdıran çaydanlık boğazlarını gümüş kaynak sistemi ile kaynatıp ilk günkü hale getirerek aynı gün teslim ediyor.Mutfağınızı daha temiz derli toplu görmek istiyorsanız mutlaka gümüş kaynak işlemi yapın, lehim işlemi yaptırmayın.Lehim 60 derece ısıya geldiğinde erir ve kanserojen madde ürüne karışır ve insan sağlığını tehtid eder.

Leave Your Comment

Hizmet teklifi istek formu

Formu doldurun ve gönderin, size en kısa süre içerisinde dönüş sağlayacağız.